08/12/2022
Okénko …
Kdo vlastně jsem ?? Proč focení?
Tak to jsem já . 😂 Za měsíc mi bude 23let .
Už odmala jsem měla nutnost všechno fotit ,natáčet a dokumentovat . Lezla jsem tím rodině občas na nervy 😂
Jsem holka co vyrostla na vesnici mezi psi a plno dalších zvířat . Měli jsme slepice, kozy , Králíky ,kočky,psi … 😂 Jeden čas jsme měli i srnče na zahradě kterému jsem říkala Amálka a chodila jsem ji krmit lahvičkou s mlékem . Otec byl totiž hajnej a zachránil ji. Pamatuju si jak jsem pak brečela a s tátou nepromluvila týden když ji zase vypustil do lesa 😂 Přece to byla moje kamarádka že jo 😂
Jsem hrdá majitelka tohohle božího psa .the.aussie .
Miluju přírodu . Hlavně si užívám dovolenou v horách . V lese můžu být od rána do večera .
Jsem ten typ člověka kterej uvidí zvíře na ulici a hned ho donese domu s tím že potřebuje domov 😂
Nemohla bych dělat ve zverimexu,všechno by totiž skončilo u nás doma .
Miluju focení. Je to můj relax .
Ráda cvičím,chodím běhat , dělám výšlapy po horách. Jezdím také na koních.
Foťák a pes je vždy a všude semnou . To už je prostě taková moje nutnost jinak si výlety neužiju.
Miluju wild life . Přespávání v přírodě si fakt užívám 🏕
Mám šílenou fobii z pavouků a mám strašně ráda mlhy . Takže podzim je moje oblíbené roční období .
Studuju pečovatelské služby . 🩺