02/04/2026
Věnováno památce pana Františka Látala
Fotografa s velkým F, fotografa, jenž mě při studiu na SPŠP-COP Zlín k fotografování jako takovému přivedl a dlouhé roky mi pomáhal při putování výstavami.
Dobré světlo tam nahoře a děkuji za vše 🕊️