07/08/2020
Zdravím vás přátelé ✌🏼
Musím říct, že jsem vás tu celkem zanedbávala, je to přesně 2 roky a k tomu mám celkem i vysvětlení…
Před více jak dvěmi lety jsem se rozhodla být na 200% fotografkou, že budu dělat co mě baví a čím žiju. Začalo to v květnu 2018, super počasí, kvetly stromy, děti spolupracovaly, no byla to paráda. Jenže…pak po měsíci a půl přišla kamarádka Kačka s tím, že pro mě má práci. Já byla zrovna po rodinném focení, měla jsem moribundus (CSN - chlapská smrtelná nemoc - rýmička 😆) a najednou telefonát s touhle nabídkou. Upřímně nic se mi nechtělo, nešlo to, byla jsem unavená…ale přes noc se mi to rozleželo, že takové náhody se samozřejmě jen tak nedějí a prostě jsem si řekla, že to teda vyzkouším, že práce za rohem by byla pro mě fakt na místě. Druhý den jsem vyrazila na pohovor a VYŠLO TO! 💪🏼 Byla ze mě manažerkaaa! A za dva měsíce jsem nastoupila, cestou jsem si teda ještě odskočila do naplánovaného New Yorku. No musím říct, že to šlo jak po másle. Naplánované na jedničku. Super práce, super kolektiv a kolegové, musím říct, že jsem se v téhle práci našla. Moje referentka je usměvavý anděl (teď je na mateřské, ahoj Marcelkooo) a kolegové mě vždycky umí rozesmát. V prosinci jsme si s mým drahým odjeli po 5ti letech na dovolenou do Tobaga (levné letenky, chápete ne 😎🤘🏼) a pak přišel zádrhel…
V lednu 2020 jsem onemocněla a to jsem tak trochu do teďka, ale už jsem zase celkem schopná něco dělat a i unést foťák a musím říct, že díky bohu mě focení nepřestalo bavit!
Takže, teď mě focení a fotky nabíjí a i když toho mám tolik na upravení, tak tahle fotka mluví za vše. Ano, držím se za hlavu kolik toho mám, aleee usmívám se, jsem šťastnáááá 🤩
A když jsem mluvila o výletech, chtěli byste nějaké fotky i z NYC z GOPRO 🚴🏻♀️, kde jsem cestovala v centru na kole, či Tobaga, kde jsem fotila krokodýla ve vodě a málem jsem spadla do té vody? 🤣
Foto z Levandulová farma z jižní Moravy - sem bych vám přála se dostat, je to tu fakt krásné...a já to stihla ♥️