30/08/2020
JEDNADVACET
je číslo. Pro mě a bratra tohle číslo znamená, že už 21 let tady chodíme po svejch, bok po boku. I vlivem staršího BraTRA jsme takový jaký jsme, tak trochu se o nás staral když rodiče tvrdě pracovali a nemohli bejt s náma. Takže DANK i tobě a dědoušovi za kázání.🤍
Taky to znamená, že už můžeme pít ofiko ve všech státech 🍾 Škoda že nepiju 😅
Každopádně děkuju moc rodině za každoroční skvělou oslavu, za to, že maminka každej rok dělá skvělej dort (na fotkách to vypadá jako 4, ale mamce se ulomil kus dvojky a vypadá to tak no, vracíme se do dětskejch 😂🙏🏿) a že je tak šikovná. Neskutečná ženská. Díky mami! Ostatním v rodiny děkuju a samozřejmě moji Verunce, že to spolu táhnem 🤍
Tenhle rok stojí sice za jedno velký 💩, na druhou stranu se toho hodně změnilo k lepšímu. Potkal jsem úžasnou GRL, osamostatnil se a naučil se víc uklízet nádobí. Velká věc. Ještě pár skills chybí, ale to doženem. Mám v plánu toho ještě stihnout před koncem tohohle roku, budou to velký věci, tak držim nehet, aby to klaplo.
Snad tady po tý naší placatý zemi budem spolu chodit ještě dlouho 🤍 díky všem jedinečným friends za přání a za to, že tady se mnou jste 🎁🎉 mám vás rád a všeho si nesmírně vážim, hlavně že jste zdraví 🤍
#21