Asi ne taková ta super matka,ale prostě pohodová maminka co má se svýma klukama výjimečný vztah
Super kámoška perfektních kamarádů. Samozřejmě nejhodnější dcera a vnučka :D
Trochu praštěná,občas hysterická,idealistka a věčný snílek s hlavou v oblacích :)
Stále s úsměvem a svolná ke každému šílenému nápadu :D
Tvrdá bojovnice,ale taky citlivá dušička. Holka co se jen tak něčeho nelekne a miluje vý
zvy.
Jsem vodnář takže jasně,voda to je něco na mě,miluju plnou vanu,zabahněnej rybník i daleké oceány. Stejně tak mám ale ráda zimu,hory a sníh. Kdybych měla napsat co vše mám ráda,bylo by to vlastně asi na několik stran.
A co focení? Focení je především vášeň,koníček co se změnil v práci. Dělat to co máte opravdu rádi je jako vyhrát BINGO.
Fotím 7 let a rozhodně jedu dál :)
Vítejte v mém světě ....