Foto Radek

Foto Radek Fotografie

Je to skoro rok, kdy jsem držel naposledy foťák v ruce....nějak na to nebyly myšlenky, chuť, nálada.....😒A najednou se o...
16/05/2023

Je to skoro rok, kdy jsem držel naposledy foťák v ruce....nějak na to nebyly myšlenky, chuť, nálada.....😒

A najednou se ozval Martin, že by měl zájem něco nafotit.
Slovo dalo slovo a netrvalo dlouho a sešli jsme se v jedné pardubické posilovně.

Focení bylo super a opravdu jsem si to užil, za což ti Martine děkuji.

Díky mému koníčku jsem poznal fajn lidi a Martin stoprocentně patří mezi ně.

Bylo super, že jsme si při focení stihli i popovídat a zjistili jsme, že máme hodně společných zájmů.

Martin je velmi vstřícný a ochotný, takže pokud byste hledali fitness trenéra nebo chtěli sestavit tréninkový plán nebo jídelníček, určitě mu napište 😉.

https://www.facebook.com/Thor.martyn

Další rodinné focení :-) .Byla to taková dámská jízda ,kterou jsem narušoval jen já.....😀.Myslím, že jsme si to všichni ...
28/06/2021

Další rodinné focení :-) .
Byla to taková dámská jízda ,kterou jsem narušoval jen já.....😀.
Myslím, že jsme si to všichni užili.....děkuji za parádní spolupráci😊

Za like, sdílení ,komentář moc děkuji.

Před dvěma lety jsem fotil úžasný par - Moniku a Reného (možná si někteří vzpomenou 🙂).Dva roky utekly a já je fotil zno...
18/12/2020

Před dvěma lety jsem fotil úžasný par - Moniku a Reného (možná si někteří vzpomenou 🙂).
Dva roky utekly a já je fotil znovu....tentokrát na jejich svatbě 😊.
Nejdeštivější letošní svatba ,ale řeknu vám, tam snad není fotky ,kde by nebyl úsměv a taková byla i svatba.😀
Jsem rád, že jsem mohl být při tom.
Děkuji za důvěru.

Za komentář , like ,sdílení moc děkuji.

S velkým zpožděním přidávám fotky z krásného svatebního dne Heleny a Tomáše.Byla to "jízda" , děkuji za důvěru 😇.Za sdíl...
15/12/2020

S velkým zpožděním přidávám fotky z krásného svatebního dne Heleny a Tomáše.
Byla to "jízda" , děkuji za důvěru 😇.

Za sdílení, like, komentář moc děkuji. 🙂

Tak jsem si po delší době odskočil od portrétů k svatebnímu focení. 🙂Děkuji Lucie Válková a Richard Válek za důvěru a js...
16/09/2020

Tak jsem si po delší době odskočil od portrétů k svatebnímu focení. 🙂
Děkuji Lucie Válková a Richard Válek za důvěru a jsem opravdu moc rád,že jsem mohl být součástí tak krásné svatby jako byla ta vaše.🙏🙏🙂🙂
Jedním slovem,byla neskutečná JÍZDA a vůbec mi nevadilo,že jsem byl zpocený až na prd..... 😆😆.
Párové a skupinové focení jsme si náramně užívali i proto,že (nejen) novomanželům nevadilo dělat bejkárny a dokonce došlo i na dýmovnici 😊😊.
Dále bych chtěl za doporučení poděkovat Hana Křížová a Anežka Kubištová 😇.
Za případné sdílení/podporu moc děkuji. 😇

Zase jedna Maková panenka....:-)Za sdílení.like,komentář moc děkuji.
19/06/2020

Zase jedna Maková panenka....:-)
Za sdílení.like,komentář moc děkuji.

Není úplně jednoduché dostat před objektiv muže. :-)Jsem rád,že s Michalem jsme se na focení domluvili a a myslím ,že js...
16/01/2020

Není úplně jednoduché dostat před objektiv muže. :-)
Jsem rád,že s Michalem jsme se na focení domluvili a a myslím ,že jsme si to i užili. :-)
Michale ,děkuji za parádní spolupráci a Tvoji trpělivost!! :-)

Tak jsem si po delší době odskočil k rodinnému focení.A musím říct,že mě to opravdu bavilo!!!Bylo cítit jak šťastná to j...
15/12/2019

Tak jsem si po delší době odskočil k rodinnému focení.A musím říct,že mě to opravdu bavilo!!!
Bylo cítit jak šťastná to je rodina.
Děkuji za důvěru. :-)
Za jakoukoliv podporu(like,komentář,sdílení) moc děkuji.

Poslední dobou to tady docela flákám....nějak není čas😒.Focení je habaděj,fotek ještě více....ale nestíhám... 🙏.Abych to...
02/12/2019

Poslední dobou to tady docela flákám....nějak není čas😒.
Focení je habaděj,fotek ještě více....ale nestíhám... 🙏.
Abych to aspoň trochu napravil,přidávám fotku s krásnou "těhulkou" Janičkou.
S těhotenským focením nemám tolik zkušeností,ale proč to nezkusit.....? :-)

Vizáž - Studio NV-Vizáž- Nikola Vodičková

Pokud se nepletu,tak to bylo čtvrté focení s Lenkou. :-)Opět plné zábavy,smíchu,srandiček.... :-)No,nemám já to hezký ko...
27/10/2019

Pokud se nepletu,tak to bylo čtvrté focení s Lenkou. :-)
Opět plné zábavy,smíchu,srandiček.... :-)
No,nemám já to hezký koníček??? :-)
Leni,děkuji za Tvůj čas.

20/07/2019

Někdo se baví na Kuňce a někdo musí pracovat 😂😂. Jedna parádní svatba. 😉

Adresa

Pardubice
530 01

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Foto Radek zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Foto Radek:

Sdílet

Kategorie