16/05/2023
Je to skoro rok, kdy jsem držel naposledy foťák v ruce....nějak na to nebyly myšlenky, chuť, nálada.....😒
A najednou se ozval Martin, že by měl zájem něco nafotit.
Slovo dalo slovo a netrvalo dlouho a sešli jsme se v jedné pardubické posilovně.
Focení bylo super a opravdu jsem si to užil, za což ti Martine děkuji.
Díky mému koníčku jsem poznal fajn lidi a Martin stoprocentně patří mezi ně.
Bylo super, že jsme si při focení stihli i popovídat a zjistili jsme, že máme hodně společných zájmů.
Martin je velmi vstřícný a ochotný, takže pokud byste hledali fitness trenéra nebo chtěli sestavit tréninkový plán nebo jídelníček, určitě mu napište 😉.
https://www.facebook.com/Thor.martyn