04/06/2026
Šťastné dětství podle mě vypadá takhle:
Děkuji mým upřímným a přirozeným modelům za nádherný čas. Za blízkost přírodě, za otevřenost a za děti, které jsou svobodné, bezprostřední a umí si užívat každý okamžik.
Ne všechny fotografie vám ukážu – velmi si vážím soukromí svých klientů a respektuji rozhodnutí rodičů ohledně zveřejňování fotografií. Emoce z tohoto focení a tyto krásné momenty však zůstanou dlouho v mé paměti.
A ještě jedna důležitá věc ❕Všechny fotografie v mém portfoliu jsou zveřejněny pouze se souhlasem klientů. Je to vždy vaše právo rozhodnout se, zda fotografie sdílet, nebo si je nechat jen jako rodinnou vzpomínku.
Respektuji každé vaše rozhodnutí 🤍
A pokud už delší dobu odkládáte rodinné focení, berte to jako malé připomenutí – léto je tady ☀️
Těším se na vás na rodinných foceních během tohoto léta. Pojďme společně vytvářet rodinné vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet i za mnoho let
📍 FotoAteliér Písek & focení v přírodě po celých jižních Čechách