04/01/2026
🌕 Co že je ta pro nás nová velká věc?
Praha se stává naším druhým domovem!
V pátek jsme přebrali klíče od bytu a oficiálně tím zahájili naše kombi žití Morava ~ Praha. Pro někoho možná bláznovství, ale já dělám ráda bláznivé věci. Jsme tu hlavně kvůli Ondrové práci. Přesto v tom vidím mnohé i pro mě.
Zpráva o potřebě být v Praze přišla před měsícem, ještě když jsme byli na Tenerife a přijde mi neuvěřitelné, jak rychle se vše událo. Objevil se byt. Byt č. 22 v domě č. 22. To je naše číslo. Větší znamení jsem nepotřebovala. Moc jsme se nad tím vším nerozhodovali a následovali ten jeden jediný impuls tohle celé přijmout a brát to jako jedno velké dobrodružství. A taky požehnání, že si tohle celé můžeme dovolit a zažít. Těšíme se, že si vyzkoušíme žití v Praze. Fakt moc.
📸 A co to znamená pro mé focení? V zásadě nic velkého. Pro vás - mé milé na Moravě, tady budu pořád. Budu mít sice malinko omezenější termíny protože budu část měsíce vždy v Praze, ale věřím, že vždy termín krásně najdeme. Dopředu vždy budu vědět které týdny budu doma a které v Praze, takže budu zveřejňovat termíny dosti dopředu, ale individuálně to vždy nějak vymyslíme.
Navíc tímto vším také začínám nabírat i focení v Praze a okolí. Na to se těším opravdu moc! Tahle fotka v příspěvku je má první vyfocená v Praze před skoro 3 lety. Tehdy s pár dnů novým foťákem. V boží Grébovce. Měla jsem jet na víkend do Prahy a tak jsem nadšeně oslovila kamarádku na focení, abych foťák otestovala. Tuhle fotku miluju dodnes. A těším se moc, jak si tady i na všech jiných místech budu moct fotit. 🤎
Samozřejmě to nemá jen ty superlativy. To je jasné. Zatím sama nevím, jak to celé bude vypadat, jak budu ježdění zvládat a jaký systém rezervaci termínů na focení nakonec zvolím. Zatím zůstavá vše jak jste zvyklí - napíšete mi a společně najdeme ten nejlepší vhodný termín.
Jsem tak moc zvědavá, co vše tohle přinese. Jaké to bude. Moje hlava je plná myšlenek a představ. Samozřejmě i otazníků. Jedno vím jistě, něco ve mně skáče velkou radostí. A to mi teď stačí.
Děkuju všem za vaši podporu a to jak mi to přejete. Vážím si toho. 🤎