29/04/2026
Dneska, když jsem fotila v jedné firmě vznikl moment, který mi zůstal v hlavě.
Byl tam manželský pár a paní nadchla myšlenka, že když už se fotí, uděláme i jednu jejich společnou fotku. Jednu jedinou. Fotku jejich vztahu. Společného času. Života, který spolu tvoří. A mně to přišlo skvělé, prostě taková malá „family“ nadstavba u brand focení. Jenže pán to zatrhl. A mně bylo té paní upřímně líto. Protože ta jedna fotka, je ve skutečnosti připomínka všeho, co máme rádi. A jednou může mít cenu zlata.
Takže velký respekt všem mužům, kteří se nebojí stoupnout si před foťák, i když to třeba není jejich hobby, a přijdou udělat radost své partnerce nebo manželce. To je, pánové, romantika 21. století, co? 😄
Mimochodem založíme Mezinárodní den statečných mužů, kteří přišli na focení?