23/07/2022
Letní soboty patří svatebnímu focení. Proto jsem se rozhodla vás přes léto zásobovat tím, co vy, jako novomanželé nebo svatební hosté, popřípadně vy pozorovatelé na mým facebooku nevidíte.
Je tu
Díl první - Dáme mu dát najíst nebo ne?
Upřímně pokaždé, když jdu fotit připravenou svatební tabuli, tak nenápadně po očku pokukuji, zda tam pro mě to místečko je.
Za prvé praktičnost. Hned vím, kam můžu v klidu odložit svůj fotobatoh a nemusím se s ním na zádech prodírat mezi svatebními hosty. V létě je to ještě více nepříjemné, protože je prostě vedro a to nechcete ho mít furt na zádech. A zároveň sním často překážím babičkám ve výhledu. A když ho položím někam mimo, tak většinou někomu překaží nebo není na bezpečném místě. A to také nikdo z nás nechce.
Za druhé a zase to praktično. Když posadíte svého svatebního fotografa mezi hosty, tak má další možnost, jak se nenuceně infiltrovat mezi hosty a díky tomu se ho přestanou bát. Ano malé, zrzavé holky se nikdo normálně nebojí, pokud v ruce nemá totiž foťák a na zádech další nálož, která je údajně pro většinu hostů velmi škodlivá. Haha psychologie je mrcha. Takže když si s vámi budu mile cca půl hodiny povídat, tak pak už se v průběhu dne na mě usměje každý. Dokonce se ani maminky s malými dětmi nebudou předemnou schovávat, ale ještě si rády přijdou pro fotku ze svatby, když jim to tak dneska sluší. A já moc ráda každému z vás, kdo za mnou přijdete fotku vyfotím.
A do třetice všeho dobrého. Třetí důvod je prostý miluji svíčkovou. Akorát na to jsem fotografem ve špatné době, protože dostat ji k obědu už je jak svátek. Budu se ji muset naučit vařit :D
Tak, kdo stále, váhá zda posadit svého fotografa k obědu, tak už neváhejte posazujte! Děláte jen pro sebe lépe. Za ty fotky vám to stojí :)
A mále story of topic.
U půl denních focení to někdy vyjde, tak že přes oběd nebo těsně po obědě nám končí focení. A to se stalo jednou i před pár lety. Novomanželům jsem vyfotila, jak jí předkrm, pak stála v rohu a čekala než jim donesou polévku. Nafotila jsem jim společné jezení polévky. Pak klasicky prodleva. Tak jsem zase stála v rohu a čekala než novomanželům donesou hlavní chod. A když jsem jim vyfotila hlavní chod, tak jsem zase stála v rohu. A čekala. No, musím říct, že to byla jedna z nejvíc nepříjemných třičtvrtě hodinek, co jsem na svatbách zažila. Tak děkuji všem novomanželům, kteří mě vždycky moc mile přes oběd infiltrují do té své rodiny a díky tomu vznikají ty krásné vzpomínek, které společně máme.
Tak zase příští sobotu se vidíme! A co vás zajímá ohledně svatebního dne očima fotografa ? Nebo očima budoucí nevěsty, kterou brzo budu ? Napište mi do komentáře!
Oblečení má na svědomí opět úžasný MK Salon a netradiční, zajímavá kytice jde za Květiny a Design. Tak to hledá své dodavatele na svatbu doporučuji je objednávat!