17/10/2021
Je to nějaký pátek i sobotu, co jsem fotila úsměvy každý den a mnohdy se mi po tom stýská, tak bych se vám chtěla pochlubit, že i když je už nefotím tak často, pořád jsou kolem nás. A taky, že se může usmívat jak dotyčná před objektivem, tak i ta, co stojí za ním.
2015: Můžu si vyfotit Tvůj úsměv?
2021: Nebereš teď zakázky na focení? Nutně bych potřebovala pár nových profilovek.
Žádný věty typu: Nemusíš to upravovat, mně stačí originály. Však je to jen pár fotek... Nešlo by to levnějc?
Díky všem, kteří si váží práce ostatních a přeji vám, ať se dostáváte jen do situací plných oboustranné spokojenosti. 🙂