03/12/2022
Rozhodl jsem se konečně tento rok uspořádat sbírku hraček pro děti v nouzi. Je to věc která se mě drží už několik let. Poté co jsme minulý rok společně se vybrali neskutečné množství dárků, jsem se rozhodl udělat to tento rok znova. Oslovil jsem Dobrovolnické centrum ADRA tady u nás v Ostravě, vyřešili jsme detaily, a sbírka je na světě. Bude se konat 11.12.2022 od 15-18 hodin v Outlet Aréně Moravii. Darujte jakoukoliv ať už starou nebo novou hračku a pomozte tak dětem v nouzi, které nemají takové štěstí jako ostatní. Pokud jste to dočetli až tady, budu rád za každé sdílení, ať se to dostane co nejdál a vyberme co nejvíce hraček. Předem všem děkuji za jakoukoliv pomoc a vidíme se v neděli 😊