05/05/2026
Někdy se život na chvíli rozběhne jiným směrem…
plným práce, starostí a nekonečných seznamů „co je potřeba udělat“.
A tak jsem na chvíli odložila foťák.
Ne proto, že bych přestala milovat to, co dělám –
ale proto, že jsem potřebovala být víc tady.
Život teď běží trochu jiným tempem… 🌿
ale dneska jsem si ho na chvíli zastavila.
Slunce, pampelišky, rozkvetlé stromy a ty moje dvě lásky 💛
A já s foťákem v ruce – přesně tam, kde se cítím nejvíc sama sebou.
Dneska jsem ho zase vzala do ruky.
Jen tak… pro sebe. Pro ně.
A připomněla si, proč to celé miluju 🤍
Možná je čas se pomalu vrátit