23/03/2026
🌼 Ťuk ťuk 🤭
🌸 jaro je tu a s ním info, co můžete očekávat 😇
🤓 Tento týden začínám sledovat meruňky 🍑, který bývají obvykle jako první 🤗 jakmile vykouknou, potom je to rychlovka ☺️ letos bych se ráda zastavila zase u Vyškovských sakur 🌸, snad nám vyjdou i švestky 💙 a po těchto klasikách 🤩 uvidíme, jak na tom bude jetel 🌺 (jestli bude na nějakým rozumným místě), jestli se objeví heřmánek, nebo kopretiny 🌼, taky můžete využít šeříky 🪻 a opět, když bude, tak mák 🌺💖
Pokud to vyjde, objeví se letos nový sad (ehm, možná višně? 🍒, ale to je hodně hrubej odhad 😅 znám ho jen z dálky) ..uvidíme, budu to sledovat 😊
💥 Ovocný sady a sakury proběhnou standardní mini formou. Pokud bude jetel a mák, tak i ty. ( = daný, veřejně vypsaný, termín s časovými bloky, 20-30min focení, 7 fotek)
❤️🔥 Šeříky, heřmánek a kopretiny, pokud budou, bude možnost využít jako standardní foto balíček ( = termín dle individuální domluvy, 30-60min focení, 15 fotek, focení proběhne v širším okruhu pro větší různorodost fotek).
📸 ZÁVĚR = pomalinku už sledujte storíčka a FB zeď, ať Vám jaro neuteče 🤭
🌼 HEŘMÁNEK, KOPRETINY, JETEL a 🌺 MÁK můžou být klidně až k přelomu jara/léta 🌞