01/09/2019
Kolikrát jsem si říkal, že už je docela pozdě na nějaký západ, než se někam dostanu, navíc obloha na východ uplně jasná. I přesto jsem se hecnul a vyrazil s foťákem ven. A jěště, že tak 😌! Necelé dva kilometry od vchodu do baráku směrem na západ taková podívaná a na ty západovky, troufám si říct, naprosto ideální 😱. Navíc, pro mé nezkušené oko fotografa i vzrušující, protože jsem pobíhal sem a tam, hledajíce tu pravou kompozici se slovy, ty číčo, ty brďo, to je super, to je bomba a zároveň s vědomím, že toto vydrží jen pár krátkých minut 😬😂. Nakonec se to i myslím povedlo a fotku s balíkem si mohu odepsat za splněnou 😁.