02/09/2018
Krásný den.
Jistě jste si všimli, že v poslední době tu nebyly žádné nové příspěvky. Není to tím, že bych snad přestala fotit, ba naopak :) Jen sama se připravuji na "menší" svatbu tak s tím máme plno starostí :) 🤷♀️ To byl také důvod, proč jsem letos plno focení odmítla. Časově bych to nebyla schopna pokrýt 😓Každopádně v tomto krásném roce jsem měla možnost fotit plno krásných a zajímavých lidí :) ať už to byli známí či neznámí, vždy jsem se skvěle bavila! :) Tímto chci poděkovat VŠEM, se kterými jsem se letos na focení potkala! Jste skvělí a úžasní lidé. Mockrát Vám děkuji za příležitost se s vámi potkat! :) 🙏❤️