29/03/2026
🗣️”Nebojíš se cestovat sama?” No, bojim. Ale baby nebude sedět doma v koutě s hnědým kaliko. A že ho bylo, když jsi sama v rezervaci a málem tě uštkne chřestýš 😂
🗣️”Kde na to bereš peníze ?” Za poslední rok a půl jsem nebyla na “dovolené”, kde bych nepracovala. Za tím vším se skrývá těžká dřina , dlouhý hodiny práce a odříkání. A že občas na to mlíko nebylo.
🗣️”A manželovi to jako nevadí, že pořád někde lítáš ?” Děcka, ruku na srdce. Vy doma trávíte 24/7 čas s partnerem ? A kdyby jo, vy byste se nesežrali? 😀 moje práce se koná z 80% doma u PC a za poslední rok se s manžou vídáme daleko víc, než když jsem pracovala ve směnným provozu. Maximálně mě podporuje ❤️🩹 a je jenom dobře, že na týden dva někam občas vypadnu a máme šanci si zase chybět a odpočinout si od sebe. Jako bonus může na každou cestu kterou objevím jet se mnou. A tomu říkám pracovní benefity 😀🤌🏻 Lituju třeba kamioňáky, kteří nejsou týdny doma a všem se stýská. U nás to takhle není. Jak on jezdí třeba na ryby, tak já jedu třeba na týden na Island 😆 každej máme svoje, ale i to krásný spolu.
A ve finále ? 🎯Svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč.
Před půl rokem jsem po nehodě stála na rozcestí. Dva měsíce jsem nemohla foťák ani zvednout a všechny finanční rezervy šly po operaci pryč. Každý měsíc jsou velké výdaje, když si platíš koně a hypotéku. Bylo to jako naschvál, že se po osmi letech rozhodneš konečně jen podnikat, málem se týden před začátkem zabiješ při nehodě s koněm a nemůžeš nic. Ale ještě jednou naposledy jsem se rozhodla to zkusit 🙏🏻 stálo mě to slzy, krev a pot. Rok 2025 mě pokořil velkým zkouškám, ale nevzdala jsem to. 🫡
Rozhodně to ale nebylo zadarmo a všechno je těžce vydřený. Kolikrát jsem padala na hubu vyčerpáním a pochybovala vám ani nebudu říkat. Ale všechno to, co se za poslední půlrok událo a obrátilo k lepšímu… to je jasná odpověď na otázku, jestli to za to všechno stojí ❤️🔥
Díky všem, co jste v tom se mnou ✨
#