16/05/2026
V dnešním počasí je aspoň čas na zpracování fotek. I když, to mokro se bude líbit mlokům, tak třeba se tady taky časem objeví! Konvalinky jsem fotil minulý týden. Krásně jsem si na ně přivstal, ať jsem s ranním sluníčkem v lese, položím se k nim, začnu fotit a zjistím, že ležím v mraveništi. Je to holt náročný koníček 😆