18/06/2026
Byla bych milionářka.. 😅
Kdybych dostala korunu pokaždé, co se mi na focení objedná holka s kily navíc a napíše něco jako:
„Jsem boubelka, mám kila navíc a nevím, jestli to půjde vyfotit.. jestli na takové focení vůbec můžu jít..”
Můžeš!!! 🙏🏼 Ještě se mi nestalo, že by to nešlo.
Moje práce není hodnotit tvoje tělo. Moje práce je ukázat ti, jak krásně můžeš vypadat, když se uvidíš mýma očima.
A manžel téhle budoucí nevěsty stoprocentně spadne ze židle, až dostane hotové fotky jako překvapení. Je to totiž bomba! 💣
A jestli si i tymyslíš, že jsi na focení moc velká, mám pro tebe dobrou zprávu.
Nejsi. 🫶🏻✨
📸 Bo***ir focení, bo***ir focení Olomouc
***irfoceni ***irfoceniolomouc