29/09/2025
Krásný podvečer, občas mi přijde nějaká zpráva, zda ještě fotím. Tak ano fotím:).. jen jsem nebyl moc aktivní na sítích. Nyní mohu nabídnout podzimní rodinné focení. Příroda se začíná krásně vybarvovat...tak pokud budete mít zájem, stačí se ozvat. Mějte krásné dny.