Markéta za foťákem

Markéta za foťákem Nemam ráda škatulkování, ale nejraději fotím portréty, rodinky, děti…

V hlavní roli J A C K I E 🧡
24/04/2026

V hlavní roli J A C K I E 🧡

Ten pocit,když si fotky ode mne zveřejní nadnárodní společnost na svém webu…k nezaplacení😊
13/02/2026

Ten pocit,když si fotky ode mne zveřejní nadnárodní společnost na svém webu…k nezaplacení😊

Tyhle výzvy většinou ignoruju,ale  #2016 byl tak skvělý rok,že se přidám. Byla jsem už zadaná se svým nynějším manželem,...
21/01/2026

Tyhle výzvy většinou ignoruju,ale #2016 byl tak skvělý rok,že se přidám. Byla jsem už zadaná se svým nynějším manželem,který je zároveň skvělý parťák na cesty:
- lyžovačka v Alpách Francie/Italie, trhala jsem tam osobní rychlostní rekordy, dneska křičím na děti ať laskavě zpomalí 😅
- splnila jsem si svůj se podívat se do New Yorku a asi tam už podruhé nepotřebuju 😀
- vymetla jsem každou akci/party/koncert, co jen šlo 😎🤟
- cvakli jsme se na vodě na jezu přes mega kameny (nevědomky těhotná🙈)
- túry po horách,jen na Šumavě mě chytla týdenní tehot.nevolnost, to když se těšíte na ty švédský stoly🍲
- zlomová životní zpráva, že budu mámou 😊 a trochu vnitřní panika, jak se to dělá,taková máma🧐 Manuál? Google?
- rozhodně jsem nebyla válecí se těhule (protože to není nemoc,že jo), ale když mě chytlo první tvrdnutí břicha někde mezi Mužskými kameny a Špindlerovou boudou 🤦🏻‍♀️ tak jsem už taková frajerka nebyla
- jeden z posledních výšlapů s pupkem na Dvoračky, vzpomínka na lyžáky ⛷️
- posledni rok,kdy jsem jezdila na svém šedém vlkovi,protože tam autosedačku fakt nedáte 😂 jo a taky mi tady manžel půjčil svoji modrou, jak já byla hrdá!!!!

A co mě hřeje na srdci? Že dodnes mi padne všechno oblečení z první poloviny roku #2016 💪🏻😂 Jak ráda na tenhle rok, plný neskutečné svobody, užívání si života a dobrých zpráv, vzpomínám 😊 trochu mi občas chybí ta nezávislost ,,nematek “, ráda zavzpomínám,ale neměnila bych🩵🩵

Nebeská podívaná, nikdy mě nenapadlo, že tohle uvidím na vlastní oči, aniž bych se musela hnout z domova. Krásné to bylo...
20/01/2026

Nebeská podívaná, nikdy mě nenapadlo, že tohle uvidím na vlastní oči, aniž bych se musela hnout z domova. Krásné to bylo!!!! V pyžamu (a kabátu jsem poskakovala na balkoně a nevěděla jsem, jestli dřív doprava nebo doleva 🤩

30/12/2025

Tenhle rok uběhl jako voda. Já jsem s ním byla velice spokojená. Nové výzvy,noví lidé,nové zkušenosti,zážitky…za mě to byl pracovně i soukromě takový ideální rok, všeho bylo tak akorát. Až na jeho závěr s bacily, proto i přesto,že je to klišé,do roku 2026 všem hlavně zdraví🙏🏼, spousta dalšího je jen a jen na vás a vašich rozhodnutí. Opatrujte se a v příštím roce se budu na všechny moc těšit 🙋🏻‍♀️📸
#2025

Letos poprvé.  Před týdnem mě i syna skolila pořádná chřipka, kdy jsme oba leželi několik dní v horečkách, které ne a ne...
14/12/2025

Letos poprvé.
Před týdnem mě i syna skolila pořádná chřipka, kdy jsme oba leželi několik dní v horečkách, které ne a ne klesnout. Teď už ,,jen" kašel a šílená únava. Takže jsem musela poprvé rušit focení. Cukroví neupečené, půlku dárků nemám. Stav ideál. Tak se ještě jednou klientům omlouvám a díky za pochopení. Ačividně bude tělu ještě chvíli trvat, než nabere energii. Ne nadarmo se říká ,,hlavně to zdraví!" Chce to prý klid a nohy v teple...

Minifocení v polydomě ve Zvoli. Nakonec se mi před plátno vešlo víc lidí, než jsem vůbec čekala😊 díky, že jste přišli😊
14/12/2025

Minifocení v polydomě ve Zvoli. Nakonec se mi před plátno vešlo víc lidí, než jsem vůbec čekala😊 díky, že jste přišli😊

Vánoční focení v krásném  . Už potřetí jsem mohla uchovat vzpomínky pro tuto rodinu, opět jsme zastavili čas a vytvářím ...
06/12/2025

Vánoční focení v krásném . Už potřetí jsem mohla uchovat vzpomínky pro tuto rodinu, opět jsme zastavili čas a vytvářím tím celý příběh. Díky!

Vánoční minifocení ve zvolskémpolydomě. Koledy hrály, cukroví bylo (kupované😅) aděti se bavily. Co víc si přát☺️
03/12/2025

Vánoční minifocení ve zvolském
polydomě. Koledy hrály, cukroví bylo (kupované😅) a
děti se bavily. Co víc si přát☺️

Další vánoční focení v Lightstudiu v Praze ❤  jsem moc vděčná, že se ke mě klienti rádi vrací!!!
26/11/2025

Další vánoční focení v Lightstudiu v Praze ❤ jsem moc vděčná, že se ke mě klienti rádi vrací!!!

Ráda bych vás pozvala na vánoční minifocení, které bude probíhat 30.11. v polyfunkčním domě ve Zvoli u Prahy. Focení bud...
23/11/2025

Ráda bych vás pozvala na vánoční minifocení, které bude probíhat 30.11. v polyfunkčním domě ve Zvoli u Prahy. Focení bude na tištěném plátně 265x200 cm, jako další dekorace budou vánoční stromeček, lucerna, sáňky, perníčky k zakousnutí a další 🙂 cena 1400,-/5 fotek v digitální podobě, případně každá další za 50,-. Focení bude probíhat v časech od 12:00 - 16:00. Kdo si chce navodit vánoční atmosféru a zároveň mít podklady pro vánoční dárky, rezervujte si svůj čas nejlépe rovnou na tel.: 737 730 373

Ohlédnutí za jedním z posledních hezkých podzimních dní☺
21/11/2025

Ohlédnutí za jedním z posledních hezkých podzimních dní☺

Adresa

Ohrobec
25245

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Markéta za foťákem zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Markéta za foťákem:

Sdílet

Kategorie