15/12/2025
Občas můžu být i ta poslední . . .
. . . ne z každého focení chodím s úsměvem od ucha k uchu, někdy je to náročné, smutné, ale vždy u mého srdce krásné.
Fotím moc ráda těhotenské focení, fresh48, newborn, narozeniny ....
ale poslední focení je neméně důležité.
Se srdcem na dlani, přijdu a nafotím, s důstojností a láskou.
Možná jsem se hledala, co můžu svým klientům nabídnout, vám, úžasným klientům, kteří mě doporučujete a vracíte se a možná to bylo blíže, než jsem čekala....
.. to první focení je stejně důležité jako to poslední..
na fotce můžete vidět moji Lili, možná její poslední fotogarafii, moje srdce puklo minimálně dvanáctkrát při focení a retuši, ale tahle fotka bude žít, bude tady jetště mnoho dalších let, možná navždy?