02/05/2026
Další krásné novorozenecké focení.. Vrací se ke mě miminka, která jsem fotila, když měla sotva 3 kila. Teď už jsou v pozici sourozence a tulí se ke svému tříkilovému novému kámošovi nebo kámošce. Někdy je to přijetí horší, ale většina dětí se na svého brášku nebo sestřičku těší. O to jednodušší mám pak práci, protože o tulící fotky není nouze.
Pokud čekáte miminko nebo už ho máte doma, ideální čas na newborn focení je kolem týdne od narození. 🤍
📩 Napište mi o svůj termín.