22/01/2026
Konečně!
Konečně zima jak má být i u nás v Polabí ❄️
Na tomto focení jsem byla nesmírně šťastná a vděčná, že se našli odvážlivci, kteří se nebáli a šli do sněhových závějí se stejným nadšením, jako já :)
Mockrát děkuji Kristýnko, Týnko a Maty 🤍🤍🤍