27/05/2026
Já prostě dlabu na to, že na sítích frčí jen fotky na výšku! 😅
Většina fotek ze svatby nebo vlastně většina fotek se fotí na šířku a já se nebudu nějak omezovat prostě 😂
Tady před tou svatbou jsem nebyl línej a prošel si trochu okolí, abych tam pak nebloudil s novomanželi a našel jsem tohle boží molo 😍
📸 Sony A7R3 + Sigma 35/1,4