Dominik Horník-Fotograf

Dominik Horník-Fotograf Rodinný a svatební fotograf 🙂

Já prostě dlabu na to, že na sítích frčí jen fotky na výšku! 😅Většina fotek ze svatby nebo vlastně většina fotek se fotí...
27/05/2026

Já prostě dlabu na to, že na sítích frčí jen fotky na výšku! 😅
Většina fotek ze svatby nebo vlastně většina fotek se fotí na šířku a já se nebudu nějak omezovat prostě 😂

Tady před tou svatbou jsem nebyl línej a prošel si trochu okolí, abych tam pak nebloudil s novomanželi a našel jsem tohle boží molo 😍



📸 Sony A7R3 + Sigma 35/1,4

Tenhle frája nedávno slavil rok, tak se to muselo řádně nafotit 🙂📸          📸Sony A7R3 + Sigma 35/1,4
20/05/2026

Tenhle frája nedávno slavil rok, tak se to muselo řádně nafotit 🙂📸



📸Sony A7R3 + Sigma 35/1,4

19/05/2026

Máte něco podobného? Podělte se, jsem zvědavej 😅

Kdo se letos těší na slunečnice?? 🤩 Loni jsem to dost podcenil a zdaleka jsem toho nenafotil tolik, kolik bych si přál, ...
13/05/2026

Kdo se letos těší na slunečnice?? 🤩 Loni jsem to dost podcenil a zdaleka jsem toho nenafotil tolik, kolik bych si přál, tak to letos chci napravit 🙂🙂



📸Sony A7R3 + Sigma 35/1,4

Stýská se vám po létě?Mě teda mega 🥲
19/01/2026

Stýská se vám po létě?
Mě teda mega 🥲

S tímhle malým šampionem bylo focení skvělý 🙂Celkově miluju focení s dětmi, jsou upřímný, čistý, beze studu a když se čl...
06/01/2026

S tímhle malým šampionem bylo focení skvělý 🙂
Celkově miluju focení s dětmi, jsou upřímný, čistý, beze studu a když se člověk trochu snaží, tak z nich dostane i ty nejčistší emoce a upřímný usměvy 🙂

Děkuju, že můžu! 🙂🙏

📸 Sony A7R3 + Sigma 35/1,4

Jako poslední vánoční spam mám pro vás tuhle trochu jinou sérii, aby se to tady trochu oživilo 🙂Nechali byste si takové ...
23/12/2025

Jako poslední vánoční spam mám pro vás tuhle trochu jinou sérii, aby se to tady trochu oživilo 🙂

Nechali byste si takové fotky nafotit!?🤔

Zase o rok staršĺ 😅Poslední rok byla fakt jízda.Každý rok si říkám jestli byl tenhle lepší než ten předtím. Byla to velk...
20/12/2025

Zase o rok staršĺ 😅
Poslední rok byla fakt jízda.
Každý rok si říkám jestli byl tenhle lepší než ten předtím. Byla to velká houpačka, ale co se pracovní stránky týče, tak s čistým svědomím můžu říct že rozhodně ano. Sice jsem 3x změnil hlavní zaměstnání (focení pro mou ostudu ještě stále není můj hlavní zdroj příjmu🤦‍♂️) ale “fotokariéra” poskočila mílovými kroky!
A to mi dělá obrovskou radost, protože můj sen je zase o kus blíž a i když už je mi 34 a nevím jak dlouho budu ještě pro klienty zajímavej, veřím že můj zápal přístup k práci mi ještě pár let pomůže 🙂
Děkuju, že ještě čteš, vážím si toho a když mi hodíš do komentáře “ “ budu vedět, že jsem se s popiskem nemořil zbytečně 😅
Díky! 🙂🙏

Poslední 2 fotící dny na Vánoční focení, více info v poslední fotce!🙂🎄
18/12/2025

Poslední 2 fotící dny na Vánoční focení, více info v poslední fotce!🙂🎄

Na tuhle neděli a příští týden mám volné termíny na vánoční focení u mě v miniatelieru v Mlékojedech ( u Neratovic)🙂Foce...
11/12/2025

Na tuhle neděli a příští týden mám volné termíny na vánoční focení u mě v miniatelieru v Mlékojedech ( u Neratovic)🙂

Focení je na cca 15-20 minut. Za cenu 1500kč dostanete 8 ks fotek v digitální podobě. Každá další je za 150kč. Náhledy dostanete ještě v den focení a po vybrání fotek je budete mít do 3 dnů hotové 🙂
Info o termínech najdete u mě v příběhu nebo si o něj napište do zpráv, budu se těšit! 🙂




Adresa

Neratovice
27711

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Dominik Horník-Fotograf zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Dominik Horník-Fotograf:

Sdílet

Kategorie