Fotky od Lucky

Fotky od Lucky Nejkrásnější na světě je melodie vznikající fotografie

Tak a letošní focení jsou u konce :) Děkuji všem, kteří si vybrali fotky ode mě za důvěru :) Moc jsem si to s vámi všemi...
29/10/2022

Tak a letošní focení jsou u konce :) Děkuji všem, kteří si vybrali fotky ode mě za důvěru :) Moc jsem si to s vámi všemi užila a i přes menší problémy s nemocí a stávkujícím počítačem jsem nakonec vše stihla dokončit a poslat do konce října :) Od listopadu už nebudu mít možnost fotit a další focení budu vypisovat pravděpodobně až příští rok na jaře :)
A tady je malá ukázka z jednoho z posledních focení - když vyjde počasí, tak i malé miminko může mít krásné venkovní fotky :)

V tom chladném počasí moc ráda vzpomínám tohle úžasné focení - je skvělé, když si z rodinného focení i rodiče odnesou ně...
26/09/2022

V tom chladném počasí moc ráda vzpomínám tohle úžasné focení - je skvělé, když si z rodinného focení i rodiče odnesou nějakou tu "romantiku" 😉 Děkuji za krásné zářijové focení...

🍂🍁PODZIMNÍ INFO🍁🍂
Bohužel jsem od malého chytila covid a lehla jsem spolu s ním - už skoro týden se z toho snažíme dostat, ale zatím se to bohužel moc neposouvá ke zdárnému konci. Následkem nemoci a špatného počasí jsem musela hodně focení zrušit a nezbývá mi proto jiná varianta, než NEVYPISOVAT DALŠÍ TERMÍNY NA FOCENÍ - říjnové termíny, které jsem původně plánovala nabídnout dalším zájemcům, se pokusím použít jako náhradní termíny a jiné volné termíny mi tím pádem nezůstanou. Omlouvám se tímto dalším zájemcům, ale i když jsem na mateřské "dovolené", tak můj čas je hodně limitovaný 😊 Jakmile budu opět ve formě a zvládnu bez záchvatu kašle vyjít schody a udýchat focení, tak obepíšu všechny, kterým jsem byla nucena focení zrušit a zkusím nabídnout nový termín 🙂

Vy, kteří čekáte na úpravy fotek, prosím o chvilku strpení, nemocí se mi úpravy hodně posunuly, ale jakmile nám všem bude lépe, vrhnu se na ně znovu 🥰

Užívejte si ten krásný podzim ve zdraví! ☀️🍁

V tom deštivém dni mě tahle podzimní atmosféra se sluníčkem až zahřívá 😊
14/09/2022

V tom deštivém dni mě tahle podzimní atmosféra se sluníčkem až zahřívá 😊

❤️❤️❤️ Nějak ani nemám slov, děkuji za úžasné focení... 😊
07/09/2022

❤️❤️❤️ Nějak ani nemám slov, děkuji za úžasné focení... 😊

Tak prý holky vyrostly a vílí fotky už nepůjdou 😁Naopak... jsou krásnější a krásnější ❤️ Moc děkuji celé rodince, byli j...
03/09/2022

Tak prý holky vyrostly a vílí fotky už nepůjdou 😁
Naopak... jsou krásnější a krásnější ❤️ Moc děkuji celé rodince, byli jste úžasní jako vždy 🥰

Jedno trošičku méně běžné krojované focení jsem měla možnost fotit jako pozvánku na dožínky do Střelic :) Moc tímto děku...
22/08/2022

Jedno trošičku méně běžné krojované focení jsem měla možnost fotit jako pozvánku na dožínky do Střelic :) Moc tímto děkuji za možnost se o některé fotečky podělit a za úžasný zážitek, který mám při každém focení s touto neskutečně milou rodinkou ❤️

Něžnost sama 🥰
17/08/2022

Něžnost sama 🥰

Další nádherná maminka ❤️ Anetku jsem naposledy fotila před šesti lety, kdy čekala první miminko, ze kterého už je dnesk...
16/08/2022

Další nádherná maminka ❤️ Anetku jsem naposledy fotila před šesti lety, kdy čekala první miminko, ze kterého už je dneska krásný šikovný veliký chlap 😊 Letí to až neuvěřitelně...

Výjimečně jsem si oblíbila i černobílou 😊
10/08/2022

Výjimečně jsem si oblíbila i černobílou 😊

První vlaštovka z louky - shodou okolností má úžasná kamarádka a budoucí maminka ❤️
08/08/2022

První vlaštovka z louky - shodou okolností má úžasná kamarádka a budoucí maminka ❤️

Je to neuvěřitelné, ale od doby mého posledního příspěvku na stránky uplynulo už více než 3 roky – za tu dobu se toho ud...
03/08/2022

Je to neuvěřitelné, ale od doby mého posledního příspěvku na stránky uplynulo už více než 3 roky – za tu dobu se toho událo tolik, až člověk žasne… Dokončila jsem studium na medicíně, našla si skvělé místo v nemocnici v Břeclavi, kde jsem rok pracovala, a ještě jsme s přítelem stihli vytvořit nový fotící objekt, který už má přes rok a utíká přede mnou, když ho občas naháním s foťákem :D

Nejvíc neuvěřitelný pro mě ale nadále zůstává fakt, že i přes to, že jsem se focení několik let už vůbec nevěnovala, tak se mi celé ty 3 roky stávalo, že mi minimálně jednou za měsíc volali nebo psali zájemci o focení svatby a jiných událostí 😊 (Tímto se moc omlouvám všem, kterým jsem zapomněla odpovědět na dotazy na fb stránkách, ale opravdu jsem většinu dní nezastavila a po přečtení dotazu jsem většinou zapomněla odepsat)

Jelikož jsem teď doma na mateřské a syn už je větší a samostatnější a hlavně proto, že v posledních asi 2 měsících jsem měla snad přes 10 dotazů, jestli aspoň občas fotím, rozhodla jsem se, že zkusmo zkusím vypsat pár termínů na focení 😊 Oprášila jsem foťáky, nachystala počítač na úpravy fotek a udělala pár zkušebních snímků a s potěšením musím uznat, že mi focení moc chybělo a baví mě snad ještě víc 😊

Pokud byste zatoužili udělat si opět fotky u mě, tak mi napište na stránky nebo na fb a pošlu vám volné termíny s ceníkem a moc ráda Vás uvidím 😊 Jen poprosím trpělivost – přece jen mám doma roční dítě a nemůžu na fb sedět celý den, takže někdy mi odpověď možná trošku potrvá 😊

Moc se na vás těším a přidávám promo fotku z loučky před naším domem, kde bych určitě nějaké focení ráda udělala 😊 (přítele jsem vyžila jako živý stativ a šlo mu to tak, že zvažuju, že ho někdy taky pošlu fotit).

Po roce se opět hlásím :) Jelikož už se mi množí dotazy, zda a kdy budu letos fotit, rozhodla jsem se napsat vše veřejně...
15/07/2019

Po roce se opět hlásím :) Jelikož už se mi množí dotazy, zda a kdy budu letos fotit, rozhodla jsem se napsat vše veřejně :)
Letos mám již poslední prázdniny před ukončením školy a mám domluvených spoustu praxí v nemocnici, na které bych ráda šla, než si budu volit obor. Z tohoto důvodu nemám toto léto moc času na úpravu fotek. S několika z vás jsem již domluvena, že se pokusím focení někam "vecpat", ale bohužel letos termíny jako takové zatím vůbec vypisovat nebudu, neboť sama nevím, kdy budu mít volno. Pokud by se stalo, že by nějaká praxe nevyšla a měla sem volný týden nebo pár dní na focení, určitě co nejdříve napíšu sem na stránku a dám vědět :)
Mockrát vám všem děkuji za obrovský zájem, momentálně se ale moje kroky ubírají spíše směrem, který naznačuje Michal na spodní fotce - tedy k medicíně.
Focení Michala a Radky jsem stihla ještě na závěr semestru a dodali mi spoustu energie na poslední zkoušku - trávit čas s těmito dvěma úžasnými lidmi je skutečně k nezaplacení a doufám, že se s nimi ještě v budoucnu potkám :) Přeji, ať se daří jim i miminku.
PS.: Podělím se s vámi ještě o pár fotek z jejich focení, protože to opravdu stálo za to :)

Adresa

Němčičky U Židlochovic
Nemcicky

Telefon

+420777196641

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Fotky od Lucky zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Fotky od Lucky:

Sdílet

Kategorie