03/08/2022
Je to neuvěřitelné, ale od doby mého posledního příspěvku na stránky uplynulo už více než 3 roky – za tu dobu se toho událo tolik, až člověk žasne… Dokončila jsem studium na medicíně, našla si skvělé místo v nemocnici v Břeclavi, kde jsem rok pracovala, a ještě jsme s přítelem stihli vytvořit nový fotící objekt, který už má přes rok a utíká přede mnou, když ho občas naháním s foťákem :D
Nejvíc neuvěřitelný pro mě ale nadále zůstává fakt, že i přes to, že jsem se focení několik let už vůbec nevěnovala, tak se mi celé ty 3 roky stávalo, že mi minimálně jednou za měsíc volali nebo psali zájemci o focení svatby a jiných událostí 😊 (Tímto se moc omlouvám všem, kterým jsem zapomněla odpovědět na dotazy na fb stránkách, ale opravdu jsem většinu dní nezastavila a po přečtení dotazu jsem většinou zapomněla odepsat)
Jelikož jsem teď doma na mateřské a syn už je větší a samostatnější a hlavně proto, že v posledních asi 2 měsících jsem měla snad přes 10 dotazů, jestli aspoň občas fotím, rozhodla jsem se, že zkusmo zkusím vypsat pár termínů na focení 😊 Oprášila jsem foťáky, nachystala počítač na úpravy fotek a udělala pár zkušebních snímků a s potěšením musím uznat, že mi focení moc chybělo a baví mě snad ještě víc 😊
Pokud byste zatoužili udělat si opět fotky u mě, tak mi napište na stránky nebo na fb a pošlu vám volné termíny s ceníkem a moc ráda Vás uvidím 😊 Jen poprosím trpělivost – přece jen mám doma roční dítě a nemůžu na fb sedět celý den, takže někdy mi odpověď možná trošku potrvá 😊
Moc se na vás těším a přidávám promo fotku z loučky před naším domem, kde bych určitě nějaké focení ráda udělala 😊 (přítele jsem vyžila jako živý stativ a šlo mu to tak, že zvažuju, že ho někdy taky pošlu fotit).