12/04/2026
Konečně to pořádně kvete🌺 A jaro je moje nejoblíbenější období, a neskutečně si focení ve všem kvetoucím užívám. Kdo z vás to má stejně? Pokud byste rádi jarní focení a nechcete strojené rodinné fotky u kvetoucího stromu, ale volnost, pohyb, emoce a zážitky, budu se na vás těšit :-)