19/01/2017
Mí milí fanoušci, rok 2017 je rok nových začátků a já po bilanci loňského blázince pozastavuji do odvolání činnost svého "fotoateliéru". Focení miluju a pevně věřím, že se k němu jednou vrátím jako ke své hlavní činnosti, ale při své nynější náročné práci to nezvládám podle svých představ. Každou volnou minutu trávím u počítače nad fotkama, které vzhledem k dlouhým čekacím lhůtám nepřináší tu pravou radost. A já si přeji, aby moje fotky přinášely hlavně radost. Domluvené termíny, rozjednaná focení a poukázky samozřejmě platí :-). Přeji všem krásný celý rok, Nikol