Fotografka Anna Maršálková

Fotografka Anna Maršálková Každá fotka má příběh, a já jsem ráda, že můžu zachytit i ten Váš.
📍Mor. Žižkov a okolí

🥳Malá ukázka absolventských fotek pro ZUŠ Velké Bílovice, na kterých jsem poslední čas pracovala.💪Když jsem dostala zadá...
11/05/2026

🥳Malá ukázka absolventských fotek pro ZUŠ Velké Bílovice, na kterých jsem poslední čas pracovala.

💪Když jsem dostala zadání vytvořit takové portrétní fotky, řekla jsem si - TO JE VÝZVA.

🧡U každého jednoho žáka se mi potvrdilo, že v každém je kus osobnosti. A myslím, že na fotkách to jde vidět. Během chviličky zapomněli, že se neradi fotí 😊

📍Kompletní sérii fotek letošních absolventů můžete vidět vystavenou v ZUŠ již při prvním absolventském koncertu a to 20.5..🎶🎸🎻🎹🎤

✨Ten příběh nezačíná narozením… ale mnohem dřív.🌿Kolikrát si říkáme, že „tohle si budeme pamatovat navždy“…a pak čas ute...
05/05/2026

✨Ten příběh nezačíná narozením… ale mnohem dřív.

🌿Kolikrát si říkáme, že „tohle si budeme pamatovat navždy“…
a pak čas uteče rychleji, než bychom chtěli.

Co když ale můžete mít celou tu cestu uchovanou? 🤍

🧡Balíček Cesta k tobě propojuje těhotenské i newborn focení
– od prvních doteků přes bříško až po první dny s miminkem.
✔️ výhodnější cena
✔️ jisté místo na newborn focení

🫶A hlavně klid…
Stejně jako tento pár, i vám může porod přinést nečekané situace. Ale o své focení nepřijdete – termín pro vás vždy najdu.

✨Protože tyhle chvíle si zaslouží víc než jen pár fotek. Tento balíček je pro ty, kteří chtějí vzpomínku od začátku až do prvních dnů.

🙏 Toto jaro zdá se mi poněkud dlouho chladné.A tak jsme se se Zuzkou rozhodly to teplo přivolat z ateliéru.☀️ Takové dět...
24/04/2026

🙏 Toto jaro zdá se mi poněkud dlouho chladné.
A tak jsme se se Zuzkou rozhodly to teplo přivolat z ateliéru.

☀️ Takové děti nevydrží s pozorností moc dlouho, o to je lepši, když jim k focení pustím písničky a o zábavu je postaráno.

📸 Také jsme chtěly vyzkoušet nové křesílko, které chci využít především na dětské portréty. Třeba pro děti, které nemají možnost portrétního focení ve školce.

❓️Máte u vás ve školce na konci školního roku možnost focení dětí? Napište mi.
(Teď nemám na mysli focení celých tříd 😊)

👶 „Jak to celé probíhá? A co když bude miminko plakat?“👉 Tohle jsou nejčastější otázky, které mi kladou maminky, když se...
08/04/2026

👶 „Jak to celé probíhá? A co když bude miminko plakat?“

👉 Tohle jsou nejčastější otázky, které mi kladou maminky, když se objednávají poprvé.

Mají strach, že miminko nebude psát, nebude spolupracovat nebo že to celé bude stresující.

✅ Všechno společně projdeme dopředu.

Vysvětlím, co si vzít s sebou. Jak focení probíhá.
Nechávám dostatek času na přebalení, nakojení i pauzu.

🤎 Focení miminek je jemné, klidné a plně přizpůsobené vašemu tempu.

👉Zatímco se miminko fotí - vy odpočíváte, popíjíte kávu a nebo jdete na zahradu nabrat energii na sluníčku.

Ať už bude váš den jakýkoliv, zvládneme to bez spěchu.

💬 Jaké byly vaše první dny s miminkem? Napište mi jedním slovem do komentářů 😇

😇 Když z nějakého důvodu nemůžete přijít na focení miminka do 14 dnů, rozhodně se nemusíte bát, že o fotky s miminkem př...
30/03/2026

😇 Když z nějakého důvodu nemůžete přijít na focení miminka do 14 dnů, rozhodně se nemusíte bát, že o fotky s miminkem přijdete.

👉 Vždy se snažím najít termín a způsob, abyste tyto fotky měli.

⏳ Člověk se ani nenaděje a děti najednou běhají..
Nenechejte si ujít příležitost, vrátit si vzpomínky alespoň formou fotek.

🤎 Miminka se dají fotit i když mají třeba měsíc.
🧡 Důležité je, že vás to vrátí v čase zpět a vybavíte ti jak miminka voněla, jak moc plakala a jakou péči jste jim dávali.

🍀 To nejcennější teď držíte v náruči a přesně takovou hodnotu budou mít jednou i takové fotky.

"Naše miminko už má měsíc, můžeme ještě na newborn focení?"🐣 Focení miminek se doporučuje do 14 dnů a to hlavně z důvodu...
07/03/2026

"Naše miminko už má měsíc, můžeme ještě na newborn focení?"

🐣 Focení miminek se doporučuje do 14 dnů a to hlavně z důvodu, že miminka jsou ještě hodně spavá.

👉 Ale není ZAKÁZENÉ fotit i "starší" miminka.
Vše je o domluvě a jak vidíte, zvládla jsem krásně uspinkat i tuto měsíční holčičku.

🌸 Aby miminko krásně spolupracovalo je potřeba, aby focení proběhlo bez stresu.

✅ Miminka mají u mě teplo, klid, hřejivou náruč a moře trpělivosti.
Proto se nebojte přijít i se starším dítkem.

📌 Abyste si však zajistili místo focení, ozvěte se mi ideálně ještě v těhotenství - a já už s Vámi budu počítat.

Jak to tak vypadá - březen patří miminkům 😍

😇Taky stále z nějakého důvodu odkládáte rodinné focení?Nejčastější důvody jsou:1️⃣Manžel se nerad fotí.2️⃣Děti jsou moc ...
03/03/2026

😇Taky stále z nějakého důvodu odkládáte rodinné focení?

Nejčastější důvody jsou:

1️⃣Manžel se nerad fotí.
2️⃣Děti jsou moc divoké, nebudou spolupracovat.
3️⃣Nemáme čas.
4️⃣Nemáme si co obléct.

Na všechny tyto obavy mám odpovědi.

1️⃣Jakmile manžel zjistí, že se při focení věnuji hlavně dětem, začne si to užívat.
2️⃣Děti jsou jen děti a já mám své triky, jak vytvořit fotky plné radosti smíchu a pohody.
3️⃣Focení je ideální příležitost užít si společný čas - děti budou na tuto rodinnou chvilku velice rádi a dlouho vzpomínat.
4️⃣Oblečení je důležité, ale když budete sami sebou a sladíte 2-3 barvy, tak najednou máte krásný a přirozený outfit pro celou rodinu.

🔥Nehledej výmluvy proč to nejde. Najdi důvod, proč s rodinou na focení přijít.

⭐️A ten nejkrásnější důvod je - zastavit čas přesně teď a tady.
🌿Dokud jsou děti ještě malé.
🌿Dokud jsou děti ještě doma - než vyletí z hnízda.
🌿Dokud jsme ještě všichni spolu.

❤️Focení uteče během chviličky, ale fotky tu budou s Vámi navždy.

☃️ Jak by mohlo vypadat rodinné focení na sněhu?🤩 Říkám to rovnou - byla by pořádná koulovačka a o úsměvy i zábavu by by...
09/01/2026

☃️ Jak by mohlo vypadat rodinné focení na sněhu?

🤩 Říkám to rovnou - byla by pořádná koulovačka a o úsměvy i zábavu by bylo postarané.

🛷V hlavní roli by byly i sáně. Co myslíte, uvezly by i tátu?
🫵To chce zjistit... tak vemte rodinu a přijďte si užít společný čas plný zábavy.

💙Když napadne sníh, děti mají o zábavu postaráno a my vidíme červené nosíky, zmrzlé ruce, ale šťastné oči.

📸 Loni jsme se se Zuzi vydali na sníh i s foťákem. Byla jsem celá od sněhu, jak na mě pořád házela koule, ale nasmály jsme se 🩵

🙏 A dnes jsem ráda, že tyto fotky máme.

🥳Vydařil se loňksý AKČNÍ ROK podle plánu?Za mě rozhodně  ANO 😍❤️Dětské portréty zdobí stěny pokojíčků🧡rodinné s babičkou...
05/01/2026

🥳Vydařil se loňksý AKČNÍ ROK podle plánu?

Za mě rozhodně ANO 😍

❤️Dětské portréty zdobí stěny pokojíčků
🧡rodinné s babičkou máte na plátně v obýváku
💛mladé slečny se nechaly hýčkat profi vizáží..

Mohla bych pokračovat dál.

💥Nechci, aby toto všechno zůstalo minulostí.
✅Proto jsem se pro Vás rozhodla připravit opět něco nového, jiného - co se Vám bude rozhodně líbit.

👉 Zítra dopoledne se připojím ŽIVĚ 👈
a představím Vám plány na rok 2026.

🤫 Prozradím Vám jediné - KDO DŘÍV PŘIJDE... však to znáte 😇

❌ Myslela jsem si, že toto focení bude klidné… ale pak to přišlo..🤣Nestačila jsem kolikrát ani zkontrolovat fotky, které...
03/01/2026

❌ Myslela jsem si, že toto focení bude klidné… ale pak to přišlo..

🤣Nestačila jsem kolikrát ani zkontrolovat fotky, které jsem nafotila.
Děti běhaly, smály se, schovávaly se a já za nimi běhala s foťákem. 😅

A víš co?
👉 Bylo to vlastně skvělé.

Právě díky pohybu vznikly přirozené fotografie plné emocí, doteků a opravdových momentů.
😍 Ne pózy, ale příběh. Ne dokonalost, ale vzpomínky.

🧡 A přesně tyhle fotky mají často tu největší hodnotu.

💬Napadlo tě někdy, že focení s vašimi dětmi by byla jedna velká jízda?

👉 Schválně - máte doma spíš klidné děti nebo malé divočáky, kteří jsou pořád v pohybu? 😄

Adresa

Na Járku 492
Moravsky Zizkov
69101

Telefon

+420725320435

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Fotografka Anna Maršálková zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Fotografka Anna Maršálková:

Sdílet

Kategorie