14/10/2022
Moji milí zákazníci,
chtěla bych Vám opravdu ze srdce moc poděkovat za důvěru, kterou jste mi vkládali při focení Vašich čerstvě narozených miminek. Věřte, že si toho upřímně velmi vážím ❤️
Bohužel jsem se kvůli dlouhodobým zdravotním problémům plynoucím převážně z mé milované práce rozhodla, že se na čas musím s fotografováním rozloučit 😔
Proto prosím momentálně již nepřijímám žádné nové objednávky. Vaše zaslané výběry k retuši z posledních focení mám všechny u sebe v emailu a budu je postupně po víkendech dopracovávat. Nemějte obavy jen poprosím o strpení.
Děkuji moc za pochopení