04/12/2022
Byla jednou jedna rukavička, která se nerada fotila. Když ji jednoho dne odvezli na vánoční focení, hbitě sklouzla z ručičky a šup pod lavičku. Radovala se, jak na to hezky vyzrála a nemusela se hloupě usmívat do foťáku. Jenže focení skončilo, světýlka zhasla a ona tam zůstala zapomenutá. Přešel den i večer, pak noc a ráno a ona tam pořád ležela sama a opuštěná a nikdo ji nenosil ani nefotil. Najednou měla pocit, že je na tom světě úplně zbytečná. Schovat se pod lavičkou už se najednou nezdálo jako tak moc dobrý nápad a tak povykoukla a ...?