16/03/2015
Filmový festival Expediční kamera Mělník startuje již za 14 dní v sobotu! Těšit se můžete hlavně na Máru Holečka a jeho vyprávění o Antarktidě! Něco o Márovi a jeho lezení můžete vidět například v tomto dokumentu! Tak nezapomeňte dorazit! :)
Více o akci zde:
https://www.facebook.com/events/1402196263421297/
Z českých skal do Himalájí se sběratelem zážitků, lezcem a horolezcem Markem Holečkem. Televize Polar - Na luftu - Pořad plný outdoorových sportů, který Vás ...