13/03/2025
Rodina je to nejcennější, co máme 😌 A přestože se v životě rozprchneme různými směry, jsou chvíle, kdy bychom se měli zastavit, sejít a věnovat si aspoň trochu času 🥰
Co se s rodinou sejít i jindy, než jen na vánoce a narozky? 🤔 Co si zajít společně na oběd nebo na zmrzku a do programu zařadit společné focení? 😉📸 (pro zachování čistého outfitu doporučuju opačný postupu 🤭)
✨ Proč jit na focení s bratranci, sestřenicemi, sourozenci? ✨
1️⃣ Radost, která nikdy nevybledne ❌
Představ si ten moment – babička sedí ve svém oblíbeném křesle, pohladí fotku a usměje se. Možná se jí po vás právě stýská, možná má smutnější den… ale jediný pohled na vaši společnou fotku jí rozjasní oči a zahřeje srdce. Každý den, znovu a znovu. Protože láska rodiny je ten největší dar. 🫶🏻
2️⃣ Náklady? Sdílená radost, sdílené výdaje! 🤑
Rozdělením nákladů mezi všechny zúčastněné získáte krásné profesionální fotky za skvělou cenu. A přitom vytvoříte něco mnohem cennějšího – opravdové rodinné poklady 🪙
3️⃣ Pohodová atmosféra "mezi svými"
Žádné stresy ani ostych. Jen vy, vaše rodina a spousta smíchu, protože se znáte od dob kdy jste nosili plínky..!
Focení je skvělou příležitostí, jak si užít společný čas, popovídat si a mít chvíli jen pro sebe! 🤩 Výsledkem budou radostné fotky, které vás budou těšit celý život.