19/02/2026
V poslední době mi algoritmus často servíruje videa na téma „proč mít svatbu bez dětí“. A víte co? Naprosto to respektuji. 🤍 Každý pár má jinou představu o svém dnu a fotím spoustu úžasných svateb, kde si novomanželé s hosty užívají čistě dospěláckou párty. 🥂
Ale pak se podívám na tyhle fotky a musím říct svůj pohled: Jsem obrovský zastánce dětí na svatbě! Obzvlášť, pokud se jedná o ty vaše. 🥰
Téměř třetina mých párů už vlastní děti má. A i když to s prcky občas znamená, že se nedržíme striktně harmonogramu ⏱️ a fotky nejsou vždy „podle trendů“ 📸, přinášejí do toho dne něco mnohem cennějšího. Upřímnost a neplánované momenty, které prostě nevymyslíš. 🥹 Třeba jako ta schovávaná pod závojem. ✨
Jak to vnímáte vy? Děti na svatbě – rozhodně ano, nebo jste spíš pro klidný den plný relaxu pro dospělé? Napište mi do komentářů, jsem zvědavá na vaše zkušenosti! 👇
Děkuji za důvěru: .herak
Svatební místo:
Šaty: .svatebni.salon
Dort a sladký bar:
Kameramani:
DJ a moderátor: .hanny.konecny
Houslistka na obřadu:
Barman:
Dekorace a květiny: