10/09/2017
Když už se tvůj pes fakt NEchce fotit..😂 (Larry) Každopádně nám začíná podzim takže kdyby chtěl někdo focení například ve stromovce, stačí se ozvat.😅
Ahoj, jsem amatérská "fotografka". Fotím převážně v Praze ale za proplacení cesty nemám problém dojet i někam dál.�Pokud vás jěště něco zájímá napište mi�
Louny
440 01
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když S.Ž. photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.