02/05/2026
Je pro mě velkou odměnou, když se ke mně klienti vrací v různých etapách svého života.🤩
S Verčou .marci jsme kdysi fotily rodinu a teď jsem měla tu čest zachytit její nový start..
Nehtové studio v Sánech u Poděbrad.
Z Verči sálá neuvěřitelný klid a přesně takové je i její studio. Je to místo, kde si opravdu odpočinete. Jako maminka navíc myslela na to, že najít hlídání může být občas oříšek. Proto v salonu vytvořila i dětský koutek, aby si ženy mohly dopřát manikúru v klidu, i když zrovna musí vzít děti s sebou.
Nefotily jsme nehty ani interiér, ale zajímavé portréty, které mají vystoupit z řady a ukázat Verčinu profesionalitu i její osobní kouzlo.
Verčo, moc Vám děkuji za důvěru a za to, že jsem mohla být u Vašeho krásného začátku.
Moc Vám fandím!🤍✨