08/08/2017
Ahojte,
od doby co FDTD nejsou si tak doma brnkám na kytaru a řvu tady na celej barák jak kretén. Dnes mě napadlo že bych něco z těch nápadů mohl poslat ven, je to sice nahraný doma a zní to jak h***o, ale sralo by mě kdybych to nikam nedal. Kapelu už asi mít nebudu, jsem na to moc starý, tlustý a plešatý, tak aspoň takle. Díky všem aspoň za to zhlédnutí případně poblití.
https://www.youtube.com/watch?v=b1CMusXi78c
Můj první oficiálně nahraný song, sice u mě doma, kvalita na h***o, ale nemám prachy na lepší, tak tady to máte pěkně syrové. Hudba: Martin Čermák Text: Mart...