13/04/2026
Udělala jsem to ❗‼❗
Kolik let jsem si představovala, že někomu předám svoji ptáčkářskou vášeň a nikdy jsem to nedokázala zrealizovat, často jsem si myslela, že to nebude dost zajímavé, že nemám co říct, že neuvidíme jediného ptáka, že na to nemám. 🥹 Ornitologii jsem na dlouhá léta pověsila na hřebík. 🔩Do lesa chodím pít při každém volném dopoledni kafe, bylo to takový debilní ráno, kdy jsem se do lesa šla spíš vybrečet ze zoufalé situace a napadlo mě to udělat a do toho mi volala kamarádka, že se necítí dobře, co má dělat a já vychrlila, že půjdeme na ptačí procházku. 😅Ujistila mě, že je to perfektní a bylo to perfektní. Stálo mě to hodně soustředění a každodenní mapování terénu, zjistila jsem, které druhy přiletěly a které začínají hnízdit a dokonce kde. Proběhla anketa, vytvořila jsem i tajenku a diplom, tak moc mě to chytlo. A já děkuju, protože mě to zase někam moc posunulo a vzpomněla jsem si, kdo jsem byla.
Fotky dokumentující jedno z rán na Lipnici 😊
Děkuju, miluju...