24/09/2025
Touto fotkou bych ráda připomenula všem, kteří si ještě nevybrali fotky, že by měli učinit co nejrychleji, protože jak všichni víme, brzy bude vánoční focení ⏳
No a co myslíte, mám dokonce od dvou zákazníků nevybrané fotky z loňska!! Ty ale po roce mažu, takže pokud si nevyberou, přijdou o ně už v listopadu.....
Ještě nějaká ta informace ohledně organizace vánočního mini pro letošek - jako každý rok, děje se tak ve FB skupině Kateřina Bartoň vánoční mini 2025,
https://www.facebook.com/groups/346632723422822 ,
kde budou ukázky scén a pak také možnost přihlášení se na daný termín. Většina termínů bude v listopadu, pokud to dobře půjde a vše stihnu nachystat, udělám nějaký termín už koncem října.
Přednost mají zase stálí zákazníci a ti co už se mnou někdy fotili. Pokud by zbylo místo, ráda nabídnu u novým, ale musíte mi napsat soukromou zprávu a pak teprve vás pustím do skupiny k objednání.
Počasí nás teď sice zlobí, ale i tak mějte krásné dny 🤩