11/09/2016
So I went to discover Aarhus a bit and I ended up at cemetery, maybe next time I`ll manage it to the sea :D
Jsem amatérský fotograf z Liberce. Fotím v podstatě cokoliv, co se mi líbí anebo mi to dovolí technika. Vybavení: Canon EOS 70D
Liberec
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Idov Photography Dominik Klepl zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.