08/02/2026
Už naprosto chápu, jak se cítí klienti, když jim dorazí hotové fotky 😍
Běžně se jinými fotografy fotit nenechávám, ale odteď to asi zavedu jako pravidelnou „povinnost“. Ten pocit a dávka dopaminu za to fakt stojí ✨
Přála jsem si mít památku na tuhle vánoční scénu, kterou jsem si vysnila a jejíž příprava mi zabrala spoustu času 🤍 Těsně před jejím úklidem jsem poprosila Toma o pár fotek. Ten den mi nebylo psychicky ani fyzicky úplně hej… ale pak přišly fotky.
A v těch fotkách jsem viděla sebe tak, jak se ten den vůbec necítila, ale jaká doopravdy jsem.
Děkuju ❤️
Lidi, choďte se fotit! 😁😍