26/04/2026
Vracím se domů a v hlavě si přehrávám poslední dny.
Plné lásky a procházek po Praze.
Tyhle chvíle utíkají rychleji, než bych si přála.
Jsou vzácné. A já jsem za ně vděčná.
Vděčná i za to, co můžu dělat.
Koho díky tomu potkávám.
A jaký mi to i po té době pořád dává smysl.
Znovu jsem si uvědomila, jak ráda se do Prahy vracím.
Jak inspirativní je. A že bych vlastně chtěla přijet častěji i s foťákem. 🙏❤️