Alisa Photography

Alisa Photography Fotím ve svém volném čase a každým focením se zdokonaluji. Neomezuji se žádným konkrétním zaměřením, fotím všechna témata.

Od září 2017 jsem si řekla, že dám focení nějaký směr a tak jsem začala fotit s lidmi a pro lidi.

Něco z osobní "hec soutěže" na mini dovolené 😁 a taky trochu vzpomínka na léto ☀️"Jak běžné věci vidí umělci." zámek Vel...
01/01/2025

Něco z osobní "hec soutěže" na mini dovolené 😁 a taky trochu vzpomínka na léto ☀️

"Jak běžné věci vidí umělci."

zámek Veltrusy
z Ruky

Historicky 3. NewBorn focení 🙂 a vlastně první klouček, který dělá před objektivem malého modela 🥰 Davídek
30/08/2021

Historicky 3. NewBorn focení 🙂 a vlastně první klouček, který dělá před objektivem malého modela 🥰 Davídek

Decentní přiblížení léta. Aby jsme v tyhle chladné dny mohli vzpomenout zase na trochu tepla 🌡️😊🍹🌞
16/11/2020

Decentní přiblížení léta. Aby jsme v tyhle chladné dny mohli vzpomenout zase na trochu tepla 🌡️😊🍹🌞

Chlapům to před objektivem taky sluší ;)
13/11/2020

Chlapům to před objektivem taky sluší ;)

ŠKODOVKA... Ano nebo Ne? :D 🥦🏹🚗🦺
09/11/2020

ŠKODOVKA... Ano nebo Ne? :D 🥦🏹🚗🦺

Jedna vzpomínková na letní výlet. Vcelku depresivní památka... Dost možná to vystihuje i náladu/pocity se kterými se v t...
08/11/2020

Jedna vzpomínková na letní výlet.
Vcelku depresivní památka... Dost možná to vystihuje i náladu/pocity se kterými se v této době potýkáme..

Kdo ví, kde se toto místo nachází? ;)
06/11/2020

Kdo ví, kde se toto místo nachází? ;)

Tak, aby jste si nemysleli, že fotografové to mají vždy jednoduché :D Která z nich je lepší/zajímavější/líbivější? 🤭 😎 🤩...
04/11/2020

Tak, aby jste si nemysleli, že fotografové to mají vždy jednoduché :D
Která z nich je lepší/zajímavější/líbivější? 🤭 😎 🤩

Mě se třeba líbí obě, ale každá trochu jinak :D ;)

Focení s dýmovnicemi probehlo hladce a obrace :D Bylo to fajn, dokud nezačalo pršet :) Pak jsme to měli s focením těžší ...
17/10/2020

Focení s dýmovnicemi probehlo hladce a obrace :D
Bylo to fajn, dokud nezačalo pršet :) Pak jsme to měli s focením těžší :)

Kdo si hraje, nezlobí 😊 která je nejlepší? 😃
03/10/2020

Kdo si hraje, nezlobí 😊 která je nejlepší? 😃

Restaurace Môc v Liberci. Doporučuji navštívit 🙂 Krásné prostředí, milá obsluha, dobré jídlo.
08/09/2020

Restaurace Môc v Liberci. Doporučuji navštívit 🙂 Krásné prostředí, milá obsluha, dobré jídlo.

Adresa

Liberec

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Alisa Photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie