31/03/2026
Dobré ráno všem :)
sezóna svateb 2026 se rozjíždí rychleji, než jsem čekal.
Už teď mám velkou část termínů obsazenou a kalendář se plní každým týdnem. A mám radost, že letos budu součástí tolika krásných příběhů a velikých dnů :)
Pokud plánujete svatbu a ještě nemáte fotografa, určitě to nenechávejte na poslední chvíli. Ty nejžádanější termíny mizí fakt rychle (a nejen u mě 🙂).
Pokud chcete mít jistotu, že váš den zachytím právě já, ozvěte se co nejdřív do zpráv.
Čáu, Míra :)