11/06/2026
Byl to balzám na moji uměleckou duši...
Někdy se na focení sejde tolik věcí najednou, že jen stojím, mačkám spoušť a cítím obrovskou vděčnost. Přesně to se stalo s touhle krásnou mladou rodinou.
Skloubilo se tam všechno, co mě vnitřně tak strašně dobíjí. Nádherní lidé, divokost a klid přírody, zvířata a dokonalé slunce. Byla to čistá harmonie. Sledovala jsem, jak se mezi nimi prolíná láska- ta lidská, rodinná, doprovázená naprostým respektem a láskou k těm obrovským zvířatům. Všechno do sebe zapadlo tak tiše a dokonale, až z toho naskakovala husí kůže.
Pro mě i pro ně to byl nádherný zážitek. Byl to ten typ dne, na který prostě nezapomeneš. A když mi pak večer pípli zprávu o tom, jak moc to pro ně znamenalo... to je přesně ten moment, kdy vím, proč dělám to, co dělám.
Pokud toužíte po něčem podobném, po odhození starostí a čistém propojení s přírodou, nemusíte mít žádné koně v maštali. Celý tenhle zážitek, včetně koní, pro vás ráda zařídím. Stačí mi napsat a vytvoříme spolu něco, co už z paměti nevymažete.