Matěj s foťákem

Matěj s foťákem Matěj má foťák. Matěj fotí... Podívej se, jak Matěj vidí svět.

Něco končí… něco začíná. Je čas jít dál, jinam. Mějte se 🖖
11/08/2025

Něco končí… něco začíná. Je čas jít dál, jinam. Mějte se 🖖

Včerejší focení zvířátek v záchranné stanici bylo boží,... mimo jezevce a mývala jsem domu začal potřebovat i srnku a os...
23/07/2021

Včerejší focení zvířátek v záchranné stanici bylo boží,... mimo jezevce a mývala jsem domu začal potřebovat i srnku a oslíka... zejména pak toho osla 😁... tak snad příští rok O:)

zdravím po "kratší" době neaktivity ... Poslední rok byl z hlediska focení velice bídnej (ono vlastně nejen z hlediska f...
14/05/2021

zdravím po "kratší" době neaktivity ... Poslední rok byl z hlediska focení velice bídnej (ono vlastně nejen z hlediska focení :D ) ... byť příležitostí bylo celkem dost, chuti a energie se mi nedostávalo ... no a korona a 3/4 roční homeoffice tomu taky nepřidaly ... Každopádně, všechno zlý je k něčemu dobrý a já měl aspoň příležitost se zastavit, zamyslet se trochu a změnit vše co mě sralo - i když trochu neočekávaně a razantně =) .. ALE! díky nový práci mám zase chuť elán i víc příležitostí k focení, takže to tu malinko oživím :) ... a nejen tady 😁🖖

po delší době neaktivity a "flákání se" jsme si s Evčou, Andy a její smečkou střihly focení na sklách, cestou k Babímu l...
23/09/2020

po delší době neaktivity a "flákání se" jsme si s Evčou, Andy a její smečkou střihly focení na sklách, cestou k Babímu lomu ... cesta byla opravdu náročná a holkám patří obrovská poklona, že to semnou zvládly 🔥 ... výsledek ale za to stojí, ne? ... co říkáte? 😇

Krásnou neděli přeju, a aby byla ještě hezčí, mám tu poslední 📸 z IG série fotek Mejša a pomněnky 💙
07/06/2020

Krásnou neděli přeju, a aby byla ještě hezčí, mám tu poslední 📸 z IG série fotek Mejša a pomněnky 💙

💙 Mejša a pomněnky podruhé
06/06/2020

💙 Mejša a pomněnky podruhé

Mejša a pomněnky 💙
05/06/2020

Mejša a pomněnky 💙

Když už jsem byl fotit v poměnách, nešlo tu příležitost nevyužít a necvaknout tam i Jacka 🐺🐾.. Btw, o5 hledám hafany na ...
31/05/2020

Když už jsem byl fotit v poměnách, nešlo tu příležitost nevyužít a necvaknout tam i Jacka 🐺🐾.. Btw, o5 hledám hafany na portréty 🖖(Brno a okolí) případně přítulné CSV na spolupráci 🐺👍

Ještě jedna 📸 z kavárenské série  🖤 a její oblíbený hrníček ☕😅 PS: cukrárna alchymista je boží 🤫🥳
04/05/2020

Ještě jedna 📸 z kavárenské série 🖤 a její oblíbený hrníček ☕😅 PS: cukrárna alchymista je boží 🤫🥳

Další snímek z kavárenské série ☕ s   🖤 😈
02/05/2020

Další snímek z kavárenské série ☕ s 🖤 😈

Adresa

Ledec Nad Sazavou

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Matěj s foťákem zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Matěj s foťákem:

Sdílet