23/01/2026
Rodinné focení je moje nejoblíbenější a fotím ho nejčastěji. 💛📸 Mám hned několik rodin, které se ke mně pravidelně vrací a baví mě sledovat, jak se rozrůstáte a jak děti rostou ☺️
💛 Proč ho mám nejradši? U tohoto focení se totiž všichni sejdete. Všichni si na to uděláte čas, který strávíte SPOLU. Táta kvůli tomu dokonce i někdy skončí dřív v práci a maminky ladí outfity a pletou copánky. U focení se všichni společně smějete a je to zážitek. Je to čas, kdy jste tu jeden pro druhého a nic v tu chvíli není důležitější. Pro starší děti v tu chvíli není trapné obejmout mámu. Pro malé děti je to jedna z chvílí, kdy vidí, jak se mají rodiče rádi a jak mají rádi je. A když s sebou vezmete domácího mazlíčka, protože i ten je členem rodiny, uděláte radost i mně 🥰