22/01/2026
Ahoj všem (ne)modelkám i modelkám. :-) Po asi roce a půl bez focení bych se rád vrátil ve velkém stylu a hledám odvážnější (ne)modelku na focení. Mám teplé místo, není to ateliér, ale firemní prostor a chtěl bych pár fotek věnovat šéfům k výročí firmy. Samozřejmě by fotky měly rozšířit portfolio i slečnám - tím spíš, že mám nějaké nápady na vskutku originální fotky. Od jara do podzimu se pak specializuji na focení s motorkama a auty. Více si kdyžtak povíme v s.z. :-)