08/12/2022
Z TISKÝCH STĚN PO ZÁPADU SLUNCE
Toto byl jeden z těch večerů, kdy jsem si naplánoval něco úplně jiného, ale souhrou náhod jsem objevil nové krásné místo na focení.
Původní plán byl vylézt na sněžník a odtud fotit západ slunce, bohužel už při před výjezdem do Tisé mlhy končily a můj plán tak vzal za své. Zaparkoval jsem tedy kus od Tisé a šel jsem se projít. Foukalo jak blázen a s přibývajícím časem se i údolí pod Tisou začalo plnit mlhou. Na západním horizontu však byly mraky a tak ze samotného západu nebylo nic, barvy však byly parádní!