24/12/2025
Vzhledem k tomu, že jsem tento fotopost zveřejnila omylem na svém soukromém profilu, tak znovu a lépe...🫣
🌲
Moji milí,
předvánoční shon je u konce. Když jsem odevzdala 20.12. poslední vánoční fotky a chtěla se vrhnout na všechny aktivity (rozuměj nákupy, úklidy a ostatní předvánoční shony), moje nejmladší dítko bacil bacil. Najednou všechen ten spěch ustal - a víte co? Vlastně mi to nakonec vůbec nevadilo. Den předtím jsem si říkala, jak jsme vlastně celý podzim ty chřipky nějak obcházeli...a bác ho:) A tak se jen leželo, utěšovalo, spalo a opečovávalo. Tři dny. A všechno se zpomalilo samo. Adventní věnec jsem vytvořila čtvrtou adventní neděli. Co už.
Děkuju všem za celé předvánoční období - že jste si udělali čas, přijeli za mnou a nechali na sebe dýchnout trochu těch "mých" fotících vánoc. Užila jsem si to nesmírně a doufám, že vy taky.☺️
Tak teď taky třeba zpomalte. Užívejte svátky s těmi, co máte rádi. Jakkoliv. Po vašem!
A já posílám jedno krásné, mlhavé odpoledne na vánočních trzích:)
P O K O J N É S V Á T K Y V Š E M!❤